فال روزانه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷

فال روزانه متولدین فروردین
برای رهایی از سردرگمی یک راهکار درست پیدا کنید. شما روحیه جنگنده ای دارید که باعث پیشرفت تان در آینده ای نزدیک خواهد شد. پس تمام تمرکزتان را در یک راه بگذارید و همان را ادامه دهید. هر چه بیشتر زمان خود را با خانواده و دوستان تان سپری کنید، لحظات شاد و لذت بخش تری را تجربه خواهید کرد. امروز به شدت تحت تاثیر دیگران خواهید بود. شاید فکر کنید که عشق زندگی تان آنطور که باید با شما صادق نیست اما با گذشت زمان می فهمید که سوتفاهمی بیش نبوده است و شما اشتباه کرده اید.
فال روزانه متولدین اردیبهشت
با چنگ و دندان موقعیت تان را حفظ کرده اید از این رو احساس خستگی می کنید. بهتر است امروز وقت تان را به خوشگذارنی بگذرانید. اگر مدت زیادی است دوستان قدیمی خود را فراموش کرده اید، بهتر است دوباره با آنها قرار ملاقاتی بگذارید تا درهای بیشتری به روی تان گشوده شوند. با تمام افرادی که ملاقات می کنید، با احترام برخورد کنید تا آنها هم با شما اینگونه باشند. امروز می فهمید که شخصی به شما علاقه دارد و از این که تا به حال متوجه آن نشده اید، شگفت زده می شوید. اما در این راه عجله نکنید و با احتیاط قدم بردارد.
فال روزانه متولدین خرداد
اگر چیزی می خواهید باید جدی تر باشید. در مورد راهی که م یخواهید بروید خوب فکر کنید و پس از آن بدون تردید قدم جلو بگذارید. فردی را ملاقات می کنید که تغییرات اساسی در زندگی شما ایجاد می کند، شاید کار تازه ای به شما پیشنهاد یا حتی افرادی را به شما معرفی کند که در آینده بر زمینه کاری شما تاثیر مثبتی داشته باشد. قلب خود را باز بگذارید و به ندای درونی تان گوش دهید تا تغییرات چشمگیری را در زندگی خود مشاهده کنید. اگر در رابطه عاطفی خود به مشکل بر خورده اید، امروز که اول هفته است و از عشق سرشار هستید، برای حل این مشکل قدم بردارید.
فال روزانه متولدین تیر
برای رسیدن به خواسته قلبی تان کمکی دندان به جگر بگذارید. صبر کلید موفقیت شما در راهی ست که بدان قدم گذاشته اید. امروز تغییرات خوبی را در زندگی خود مشاهده خواهید کرد بنابراین از این فرصت استفاده کنید. با شریک زندگی تان به مشکلی برخورده اید. مهم نیست یک حرف را چقدر زده اید، اگر می خواهید به نتیجه دلخواه خود برسید، به همین روند ادامه دهید و احساسات واقعی خود را بارها و بارها بیان کنید. ذهن خود را از حاشیه ها دور کنید تا ارامش به سمت شما بازگردد.
فال روزانه متولدین مرداد
امروز صبح با انرژی مثبت از خواب بیدار می شوید و فضا را برای پیشرفت مناسب می بینید. ایده های جدیدی و البته مهمی در سر دارید اما بهتر است در این شرایط تصمیمات جدی و مهم نگیرید. تا چند روز دیگر ذهن شما آماده تر خواهد بود. با وارد شدن به حوزه جدیدی در زندگی تان تغییرات اساسی ایجاد خواهید کرد. نگران نباشید و از این تغییر استقبال کنید. به زودی دوستی در خانه شما را می زند. با آغوش باز پذیرایش باشید.
فال روزانه متولدین شهریور
حرف زدن با شخصی باعث می شود که به موضوعی پی ببرید. اگر چه اول از شندین آن حرف ها ناامید می شوید اما به تدریج به فواید آنها پی خواهید برد. اگر پیش روی خود دو راهی های زیادی را می بینید و قادر به تصمیم گیری نیستید، کمی تامل کنید و قبل از اقدام به هر کاری با افراد با تجربه مشورت کنید. امروز در حرف هایتان با شریک زندگی تان محتاط تر عمل کنید. حواس تان باشد پس از تمام کارهایی که انجام داده اید ناخواسته حرفی نزنید که زحمت تان را هدر دهد.
فال روزانه متولدین مهر
پیشنهادی به شما می شود که در کار و درامد شما تاثیر بسزایی می گذارد. پس بدون درنگ آن را قبلو کنید. توصیه می کنیم قدم های خود را با توجه به مهارت هایتان بر دارید و به کاری هایی که علاقه ندارید تن ندهید. شما بهتر از هر فرد دیگری صلاح زندگی تان را می دانید پس به خودتان و تصمیمی که می گیرید اعتماد کنید. اگر از فردی دلگیر هستید، همین روز با گفتگو تمام کدورت ها را از خود دور کنید زیرا مشکلی که بین شما بوجود آمده، با گذشت زمان و به خودی خود حل نمی شود.
فال روزانه متولدین آبان
یک اشتباه را مدت هایت که تکرار می کنید و خودتان را گول می زنید. اگر امروز جلوی خودتان را نگیرید، دیگر نمی توانید جبران کنید . مشورت با دیگران می تواند یاری رسان تان باشد. مدت هاست در تله ای گیر کرده اید اما امروز احساس خوبی دارید و این احساس با گذشت زمان بیشتر و بیشتر هم می شود. شما فرد با استعدادی هستید و اگر با دیگران در ارتباط باشید، توانایی های تان بیشتر دیده می شود. یکی از اعضای خانواده تان از شما دلگیر است اما به روی تان نمی اورد. بد نیست که او را به گفتگویی دو نفره دعوت کنید.
فال روزانه متولدین آذر
به فکر خرید وسیله ای هستید اما مراقب باشید که سرتان کلاه نرود. قبل از پرداخت هزینه ای خوب در مورد آن تحقیق کنید. اگر سعی دارید احساسات خود را کنترل کنید و در گفتن حرف دل تان مردد هستید، بد نیست کمی شرایط خود را تغییر دهید تا نتایج مثبت آن را در زندگی تان ببینید. منطق را این روزها به کناری گذاشته و با توجه به دلتان تصمیم بگیرید. سردرگمی بیش از این به صلاح تان نخواهد بود. در انتهای روز خبری می شنوید که بهتر است فعلا مانند یک راز نگهش دارید.
فال روزانه متولدین دی
امروز از شریک زندگی با دوستان تان توقع دارید که در کنارتان باشد اما متوجه باشید که او تنهایی را ترجیح می دهد. بهتر است شما نیز او را درک کنید و تنهایش بگذارید. همه ما گاهی به این شرایط نیاز داریم. به زودی، به دلیل تصمیم ناگهانی یکی از عزیزترین هایتان، متعجب خواهید شد. شاید در ابتدا فکر کنید که این تصمیمی عجولانه و غیر منطقی است اما با گذشت زمان درک خواهید کرد که چه فواید مثبتی برای زندگی شما نیز به همراه خواهد داشت.
فال روزانه متولدین بهمن
درباره موضوعی احساس سردرگمی می کنید. اما احتیاجی نیست که این همه کلافگی از خودتان نشان ندهید.امروز سعی کنید که توانایی هایی را که تا به حال پنهان کرده بودید، آشکار کنید. شاید نشان دادن خود و مهارت هایتان به افرادی که در این زمینه تجربه دارند، اتفاقات خوبی را برای شما رقم بزند. شما فردی صبور هستید اما امروز تمرکز خود را از دست می دهید و بدون فکر کردن، عمل می کنید. خلاقیت خوب است اما اگر با منطق هماهنگ نباشد، ناامیدی به همراه خواهد داشت. منتظر یک سورپرایز از طرف یکی از دوستان تان باشید.
فال روزانه متولدین اسفند
قدردانی از فردی که به شما کمک کرده است را امروز در اولویت کارهایتان  بگذارید. اگرچه کارهای نیمه زیادی دارید اما بهتر است که امروز وقت تان را صرف دوستان تان کنید. مطممن باشید که همین مهر و محبت شما در روزهای آتی به کمک تان خواهد آمد. از موضوعی نگران هستید که دلیل آن تجربه های تلخ گذشته می باشد. بهتر است گذشته را فراموش کنید و در زمان حال زندگی کنید تا ببینید چه تغییرات مثبتی در زندگی شما رخ خواهد داد. اگر انتظارات خود را کمی پایین تر بیاورید همه چیز بر وفق مرادتان پیش خواهد رفت.

فال حافظ
مشهور است که امروز در خانهٔ هر ایرانی یک دیوان حافظ یافت می‌شود. ایرانیان طبق رسوم قدیمی خود در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر نوروز بر سر سفره هفت سین، و یا شب یلدا، با کتاب حافظ فال می‌گیرند. برای این کار، یک نفر از بزرگان خانواده یا کسی که بتواند شعر را به خوبی بخواند یا کسی که دیگران معتقدند به اصطلاح خوب فال می‌گیرد ابتدا نیت می‌کند، یعنی در دل آرزویی می‌کند. سپس به طور تصادفی صفحه‌ای را از کتاب حافظ می‌گشاید و با صدای بلند شروع به خواندن می‌کند. کسانی که ایمان مذهبی داشته باشند هنگام فال گرفتن فاتحهای می‌خوانند و سپس کتاب حافظ را می‌بوسند، آنگاه با ذکر اورادی آن را می‌گشایند و فال خود را می‌خوانند.
ای حافظ شیرازی! تو محرم هر رازی! تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم می دهم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا براورده سازی.  برای شادی روح حافظ، صلوات یا فاتحه ای نثار نماییم!

نوشته فال روزانه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷ اولین بار در میهن فال | مرجع سرگرمی و فال و طالع بینی پدیدار شد.

گردآوری توسط ایده طلایی


پاسخی بگذارید